Future of Psychedelics

3. 10. 2016
Future of Psychedelics

Psychedelika jsou velmi kontroverzní skupinou látek. Byla užívána odedávna až dodnes. Jejich postavení ve společnosti se různě přetvářelo a to často z jednoho extrému do druhého. Byla užívána pro léčbu, v náboženských rituálech, v rámci komunit i individuálně. Po několik posledních desetiletí jsou zakázána, zájem o jejich užívání tím ale rozhodně neskončil. Ať už mluvíme o výzkumech, tradičních či neo-šamanských kruzích, terapeutických i rekreačních kontextech. V původních společnostech měli své jasně definované místo, narozdíl od současnosti.
Jaká je jejich budoucnost? Mají v naší společnosti své místo?

Konference Beyond Psychedelics 2016 je zaměřena na poměrně úzkou cílovou skupinu, a to jen anglicky mluvících posluchačů, což pro někoho může být překážkou k návštěvě.
I proto jsme pro vás v rámci Prague Psychedelic Week 2016 připravili speciální veřejné diskuzní fórum na téma budoucnosti psychedelik. Na jednom místě se potkají jedny z největších kapacit v oboru psychedelických látek jako je Rick Doblin, Roland Griffiths, Amanda Feilding nebo Dennis McKenna. Fórum bude tlumočené do českého jazyka. Pokud jste dosud pouze přemýšleli nad návštěvou některé z psychedelických přednášek, tak nyní je ten správný čas!

Vstupné:
1.fáze:
– 234 Kč
– 390 Kč
Vstupenky zde: http://bit.ly/2bZoNDg